POROVNANIE cien DOVOLENIEK - last minute. Slovenské, české
a rakúske CK. KONEČNÉ CENY vrátane príplatkov
Celkové hodnoteniecelkové hodnotenie 3.1 | odporúčanie 0% VŠEOBECNE O HOTELY:2
POLOHA A OKOLIE:4
SLUŽBY:2.5
STRAVA:1.5
ŠPORT, ZÁBAVA A BAZÉN:6.3
PLÁŽ:4.3
UBYTOVANIE:2.9
Zoznam recenziícelkové hodnotenie 3.4 | odporúčanie Nie Zuzana 5.12.2012 23:16 Neboli sme v BUlharsku prvý krát, a dovolím si tvrdiť, že ani posledný. NApriek nie najlepšiemu dojmu z hotela, či zo Zlatých Pieskov vôbec sme na Bulharsko nezanevreli, lebo sme tam prežili pár naozaj pekných dovoleniek. No Zlaté Piesky ma celkovo sklamali, takže to je pre mňa miesto, kde sa už nepotrebujem niekedy vracať, no a hotel Tintyava odporúčam len dovolenkárom ešte menej náročným ako sú menej nároční dovolenkári!!! Keďže manažér hotela poskytuje ubytovacie kapacity aj pre detské tábory a mládežnícke sústredenia, a to najmä z krajín bývalého Sovietskeho zväzu, značne poklesla úroveň tohto hotela. Dovolenku ako takú napriek všetkému hodnotím kladne, pretože program sme si robili sami. Oddýchli sme si, vykúpali sme sa, urobili sme si súkromný výlet do Varny, keďže sme boli vlastným autom, navštívili delfinárium, a to bolo podstatou celej dovolenky. :-D
Termín dovolenky: 08/2012
VŠEOBECNE O HOTELY:2.3
POLOHA A OKOLIE:4.5
SLUŽBY:2.7
STRAVA:1.5
ŠPORT, ZÁBAVA A BAZÉN:6.5
PLÁŽ:5
UBYTOVANIE:3.3
Pridať komentár k recenzii
Zuzana, 5.12.2012
DAla som, že neodporúčam..neviem prečo to ukazuje, že áno
funtour, 5.12.2012
Máme tam asi chybu, ospravedlňujem sa. OPRAVÍME. Ďakujem za upozornenie
celkové hodnotenie 2.8 | odporúčanie Nie Zuzana 5.12.2012 23:18 Neboli sme v BUlharsku prvý krát, a dovolím si tvrdiť, že ani posledný. NApriek nie najlepšiemu dojmu z hotela, či zo Zlatých Pieskov vôbec sme na Bulharsko nezanevreli, lebo sme tam prežili pár naozaj pekných dovoleniek. No Zlaté Piesky ma celkovo sklamali, takže to je pre mňa miesto, kde sa už nepotrebujem niekedy vracať, no a hotel Tintyava odporúčam len dovolenkárom ešte menej náročným ako sú menej nároční dovolenkári!!! Keďže manažér hotela poskytuje ubytovacie kapacity aj pre detské tábory a mládežnícke sústredenia, a to najmä z krajín bývalého Sovietskeho zväzu, značne poklesla úroveň tohto hotela. Dovolenku ako takú napriek všetkému hodnotím kladne, pretože program sme si robili sami. Oddýchli sme si, vykúpali sme sa, urobili sme si súkromný výlet do Varny, keďže sme boli vlastným autom, navštívili delfinárium, a to bolo podstatou celej dovolenky. :-D
Termín dovolenky: 08/2012
VŠEOBECNE O HOTELY:1.7
POLOHA A OKOLIE:3.5
SLUŽBY:2.3
STRAVA:1.5
ŠPORT, ZÁBAVA A BAZÉN:6
PLÁŽ:3.5
UBYTOVANIE:2.5
Pridať komentár k recenzii
Zuzana, 5.12.2012
NEODPORÚČAM!!!!
Stránka ukazuje, že áno..blboooosť
|
|