|
|
carda7, 15.7.2012
ubytovanie -ok kazdy 3 den vymena uterakov tusim kazdy 5 den vymena obliecok,strava adekvatna tejto kategorii malo ovocia -len kusky narezaneho pomaranca a jablk.MINUSY-problemy s wifi -moznost len vo vestibule pri recepcii a pri bazene pri bare,managerka htela leniva po informacii odomna sa vyhovorila ze siet vypadava po trase ze vivacom tak som sa zasmial a spytal kto to ma na starosti no a ked uz ju to zacalo vytacat tak od strachu povedala ze ona je majityelka hotela,druhy nedostatok bol ked tu mlade dievca sa napichlo do siete a na druhy den hned zablendovali zasuvku aby nikto nemohol cez adapter vyzera to ze chcu usetrit na elktrike,mdalsi problem ked sused videl ako managerka tresla po papuli svoju podriadenu -no zabudla ze mala otvorene dvere a na zaver -kazde rano si kazdy rezervuje uterakom lehatko pri bazene a na to to pozbierali ze akoze utieraju lehatka asi chceli vytocit ubytovanych je pravdsa ze niektory si to rezervuju a pridu poobede od mora tym by som zrusil lehatko je to ale drzost ked clovek je v bazene a barman od baru pri bazene mu zoberie uteral z lehatka lebo pridu nejake fesandy ze si nemaju kde lahnut no po zruknuti ho okamzite dal naspat a co bol bombonik tam prisiel ku mne ze ako si dovolim pit pivo ked som honekupil u neho v bare pri bazene alebo preco moja dcera je cipsy tak som mu pekne povedal svoje a mal som pokoj a zaujimave bolo ze inych nevidel ze piju alebo jedia tovar kupeny tu hned vedla z marketu kde bol spravit bordel aby nepredavali tovar ubytovanym s hotela qwueen nelly no takyto pristup som nezazil pritom co mam skusenosti tak sa mi to nestalo zatial ani v jednom hoteli aj to ceny inde v hoteli v bare pri bazene boli vzdy nizsie ako mimo objektu co tu bolo opacne takze tymto dnom som vsetko kupoval vsade len nie v jeho bare a potom uz som mal pokoj ALE UZ TENTO HOTEL V ZIADNOM PRIPADE NIE -KDE DIKTUJE PERSONAL CO MA ROBIT UBYTOVANY-TU ASI NEPLATI NAS ZAKAZNIK NAS PAN
ria, 11.8.2012
Pred pár dňami sme sa vrátili z tohto hotela a velmi sa nám páčilo,hotel jeden najkrajších na taj ulici všade čisto,všetci sa milo usmievajú,pekný bazén v noci pekne farebne svietil okoloidúci si ho fotili, problém s wifi nebol aj keď bol len v hale to nám nevadilo.Menší probém bol že nám tiekol sprch kút a upratovačka nám povedala, že to máme povedať šéfke ale my sme to neriešili, po sprche sme zotreli podlahu a bolo.Pri bazéne sa nesmie jesť a piť donesené jedlo to je fakt, na bráne je aj oznam z hrozbou pokuty tuším 10eur, ale my sme mali zo sebou kekse a deti zjedli a aj vodu sme mali zo sebou aj ma videl že som ju pila ale barman mi nič nevravel.Toto všetko nepokazilo dojem z krásneho mora a pláže kôli tomu sme tam prišli.Musím ešte pochváliť delegáta ktorého tam Turancar má, je to bulhar hovoriaci slovensky prišiel vždy o 10.00 keď sme dačo chceli počkali sme na neho. Ochorela mi dcéra , poslala som mu sms a do 20min. mi poslal lekárku. Tento delegát nás sprevádzal aj na vílet do Sozopolu ten odporúčam absolvovať, veľa sa od neho o Bulharsku dozviete a ak idete aj nakupovať striebro v Sozopole je lacnejšie ako v Primorsku, ale ostatné je tam všetko drakšie.
|
|
Späť
|
Ďaľšie termíny Hotel Queen Nelly***
|
|
Obrázky Hotel Queen Nelly***
|
|
|
|